S.S.S.

Sizin için cevapladım.

Nasıl rezervasyon yapabiliriz?

Tarih, çekim mekanı ve saat bilgilerinizi belirledikten sonra toplam ödemenin %20’sini kaparo alarak rezervasyonunuzu oluşturuyorum. Kaparo alınmadan, istediğiniz gün için anlaşmış sayılmıyoruz.

** Dilerseniz taksitli ödeme imkanından faydalanabilirsiniz. 

Ne kadar zaman önce rezervasyon yaptırmamızı önerirsiniz?

Hangi tarihin ne zaman dolacağı belli olmadığından; tarihiniz belli olduğunda iletişime geçmenizi öneririm.

Kaparo iadesi yapıyor musunuz?

Rezervasyon tutarı ödendiğinde; çekimin sizler tarafından iptali durumunda kaparonun geri iadesi mümkün olmamaktadır. 

Çekim günü nerede buluşuyoruz?

Çekim günü sizinle çekim mekanında buluşuyorum. Bazı durumlarda ortak bir alanda buluşup çekim mekanına birlikte gidebiliyoruz.

Mekan ücretleri bize mi fotoğrafçıya mı ait?

İstanbul içinde çekim yapılan her mekanın ücreti birbirinden farklı olduğu için, mekan ücretleri size aittir. Fotoğraf çekim paketlerine dahil değildir.

Mekan önerilerini neye göre yapıyorsunuz?

Bu aşamada şu kriterlere önem veriyorum;

  • Tarzınız,
  • Ruh haliniz ( enerjik misiniz, utangaç mı, romantik mi? ),
  • Gelinlik-Damatlık seçiminiz
  • Şehir içinde fotoğraf çekimi mi yoksa kırsal mı?

Bu seçenekleri belirledikten sonra tarzınıza uygun mekanı seçmekteyim. Bununla ilgili detaylı içeriği rezervasyon sonrası size iletiyor olacağım.

Çekimimiz sırasında yağmur yağarsa ne olur?

Her şeyden önce yağmur aşk havasıdır. Yani, yağmur yağarsa o zaman şanslısın.

Aşırı gök gürültülü bir yağmur yağarsa, daha sonraki müsait olma durumumuza göre erteleyebilmekteyim.

düğün fotoğrafçısı, portre fotoğrafçısı, lifestyle photographer, couple photographer, evlilik, düğün, aile, wedding photographer, Istanbul wedding photographer, İstanbul düğün fotoğrafçısı, İstanbul Dış Çekim düğün fotoğrafçısı, dış çekim düğün fotoğrafçısı, portre, portre fotoğraf çekimi, belgesel düğün fotoğrafçısı, düğün günü, fotoğraf çekimi, gelin, gelinlik, balayı, makyaj, gelin makyajı, gelin ayakkabısı, damatlık, düğün günü, düğün organizasyonu, portre fotoğraf çekimi, moda fotoğrafı, moodboard, fashion, prada, trendyol, organizasyson, bekarlığa veda, bekarlığa veda partisi, bekarlığa veda organizasyon, after party, galata, galata kulesi,

“Life is the flower for which love is the honey.”

düğün fotoğrafçısı, portre fotoğrafçısı, lifestyle photographer, couple photographer, evlilik, düğün, aile, wedding photographer, Istanbul wedding photographer, İstanbul düğün fotoğrafçısı, İstanbul Dış Çekim düğün fotoğrafçısı, dış çekim düğün fotoğrafçısı, portre, portre fotoğraf çekimi
Videoların ham hallerini teslim alabiliyor muyuz?

Videoların ham halleri teslim edilmemektedir.

Sadece düğün ve çift fotoğrafı mı çekiyorsunuz?

Hayır. Düğün ve çift çekimlerimizin dışında nişan, portre, ürün, ve life style yani kendi dünyanızda aile ve bebekte çekmekteyim. Konsept çekimleri sevmeyen, kendi dünyasında, evinde, bahçesinde çekim talep eden herkesin dünyasına girmekteyim. Özgür olmayı seviyorum ve özgür olduğunuz ortamlarda doğal ve içten anlarınızı fotoğraflamak benim için bir tutku.

Ya ikimiz de utangaçsak?

Herkes utangaç olabilir ve sorun değil. Bizler; kamera önünde olmaya, poz vermeye ve oyunculuk yapmaya alışkın modeller değiliz. Elbette ki çekimser olabiliriz. Biraz müzik dinlemek ve beni arkadaşınız gibi hissetmek durumu kolaylaştırıyor.

Şehir / Ülke dışında fotoğraf çekimi yapıyor musunuz?

Genel olarak çekim yerim İstanbul. İstanbul dışı talep geldiğinde çekim tarihimde boşluk varsa ben geliyorum ama yoksa o şehirdeki arkadaşlarıma yönlendirme sağlamaktayım. 

  • Yol + konaklama gibi masrafları da ekstra hizmet bedeli olarak pakete dahil eklemekteyim.
Fotoğraf çekimlerimiz için yanımızda örnek pozlar getirebilir miyiz?

Dilerseniz telefonunuza kaydettiğiniz, beğendiğiniz kareleri ve pozları çekim esnasında veya öncesinde benimle paylaşabilirsiniz. Bu örneklerden de yola çıkarak hayalini kurduğunuz sizlere uyarlanabilecek pozları tabii ki yapabiliriz. Ayrıca benimde poz bilgim ile sizleri her konuda yönlendirebilmekteyim. Siz keyifli ve enerjik bir şekilde çekiminize katılırken ben tüm süreçlerde size profesyonel destek oluyorum.

Çekim günü yanımızda kaç kişi getirebiliriz?

Eğer konsept nedime çekimleri olmayacaksa önermiyorum. Sadece size her zaman destek olabilecek ve onun yanında çift olarak çekinmeden poz verebileceğiniz, sizi keyiflendirebilecek 1 nedime getirmenizi rica ederim. Kalabalık olmak sizin açınızdan da pek iyi bir tercih olmamaktadır.

Albüm için fotoğrafları biz mi seçiyoruz siz mi seçiyorsunuz?

Fotoğraf seçimi sizin tercihinize bırakılıp, albüm tasarımı bana aittir.

Çekilen tüm fotoğrafları gönderiyor musunuz?

Gerekli ışık düzenlemelerini yaptıktan sonra çekimdeki tüm fotoğrafları gönderiyorum.

Blog